Banshee: Small Town Big Secrets (15) | Tom Butcher | Season 7 Episode 20 Journey's End

mattegi.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Omen III: Ostatnie starcie / Omen III: The F...dodany: 20/06/2011

Gatunek:
Horrory
Data Dodania:
20/06/2011
Wyświetleń:
2177
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Damien Thorn (Sam Neill) jest bardzo wpływowym człowiekiem - prezes międzynarodowej korporacji, przewodniczący wielkiej organizacji młodzieżowej i doradca prezydenta. Świadomy celu swojego życia, robi wszystko by zrealizować dotyczące go przepowiednie. Jednak jego planom może zagrozić pewne wydarzenie. Wkrótce na świat ma przyjść dziecko, które morze udaremnić wszystkie jego plany. Przekonany, że owe dziecko narodzi się w Anglii, zdobywa stanowisko ambasadora w Londynie i wysyła swoich ludzi w celu zabicia wszystkich noworodków. Jego plany stara się pokrzyżować egzorcysta, ojciec DeCarlo. Wraz ze swoimi współbraćmi postanawia ostatecznie zgładzić Thorna.


Omen III: Ostatnie starcie / Omen III: The F...dodany: 20/06/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18207 Online:19 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze mattegi.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis mattegi.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.