En eaux troubles VF | His Perfect Obsession | BrowseEmAll 9.4.2

mattegi.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Wrota do piekieł 2009 Lektor PLdodany: 08/02/2011

Gatunek:
Horrory
Data Dodania:
08/02/2011
Wyświetleń:
2513
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Młoda pracownica banku, Christine pragnie awansu i uznania w oczach szefa, któremu znacznie bardziej imponuje kroczący po trupach nowicjusz. Gdy więc nadarza się okazja do zdobycia przychylności pracodawcy, dziewczyna odrzuca wniosek starej Cyganki, błagającej o odroczenie spłaty kredytu. W efekcie kobieta traci dom, a w ramach zemsty rzuca na Christine potężną klątwę. Twórca kultowych filmów grozy oraz \"Spider-Mana\" Sam Raimi, powraca w pełnym akcji i efektów specjalnych thrillerze. W roli głównej występuje znana z filmu \"Beowulf\" Alison Lohman, jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia.


Wrota do piekieł 2009 Lektor PLdodany: 08/02/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18207 Online:28 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze mattegi.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis mattegi.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.