Download | Love Sonia (2018) | 다큐/시사

mattegi.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Wyznania małoletniej gwiazdy (2004) lektordodany: 03/03/2010

Gatunek:
Familijne
Data Dodania:
03/03/2010
Wyświetleń:
2078
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Gdy, jak zawsze dramatyczna Lola (Lohan) i jej rodzina przeprowadzają się z quot;centrum wszystkiegoquot; czyli z Nowego Jorku do quot;centrum kulturalnej pustyniquot; czyli na przedmieścia New Jersey dziewczyna czuje, że po prostu quot;nie ma po co żyćquot;! Jednak niezależnie od tego, kto lub co staje jej na drodze, Lola nie rezygnuje ze swych ambicji zostania gwiazdą! Zabawna przygoda Loli nie jest może olśniewająca czy prosta, lecz być może pokaże jej, że prawdziwe życie często przekracza najśmielsze oczekiwania.


Wyznania małoletniej gwiazdy (2004) lektordodany: 03/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18205 Online:27 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze mattegi.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis mattegi.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.